Kariera

Jesteś osobą otwartą na wyzwania? Szukasz miejsca dla siebie? Przestrzeni, w której zyskasz możliwość nieustannego rozwoju? Dołącz do zespołu Vinderen i rozwiń wspólnie z nami skrzydła!

Wyślij do nas swoje CV

Dlaczego warto?

Praca + Pasja + Fun = Vinderen. Tak właśnie jest u nas. Lubimy spędzać ze sobą czas, również poza pracą. Wspólnie zdobywamy 4 korony w Runmageddonie, mamy własną drużynę piłkarską „FC Vinderen, a w wolnych chwilach urządzamy grilla na firmowym patio. Największą wartością w Vinderen są ludzie i to się czuje!

  • Ponad 15 lat obecności na rynku

Jesteśmy stabilną firmą o dobrze ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym. Dołączając do nas, zyskasz bezpieczeństwo i pewność, że pracujesz z najlepszymi.

  • Rozpoznawalne marki

Marki Ceramstic, Rubtiler oraz Morgan & Möller należące do Grupy Vinderen są cenione na rynku krajowym i zagranicznym. Ty możesz być jedną z osób, które zadecydują o ich przyszłym rozwoju.

  • Ponad 160 pracowników w 4 oddziałach w Polsce 

Stawiamy na stabilny zespół i długofalową współpracę. To dlatego większość pracowników jest z nami od lat.

  • Pracujemy w oparciu o model turkusowej organizacji

Wierzymy w umiejętności i ufamy naszym pracownikom. Staramy się tworzyć zdrową i przyjazną atmosferę pracy, która sprzyja szczerej rozmowie i wymianie doświadczeń.

  • Kreatywna atmosfera

Vinderen ceni kreatywność i nieszablonowe myślenie. U nas zyskasz przestrzeń, w której rozwiniesz siebie i wykorzystasz swoją pomysłowość.

  • Nastawienie na rozwój

Nie lubimy stać w miejscu. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i unikamy nudy. Myślisz podobnie? W takim razie świetnie odnajdziesz się w naszym gronie.

  • Działamy odpowiedzialnie społecznie i ekologicznie

Wspieramy środowisko, w którym działamy. Dlatego chętnie pomagamy potrzebującym i angażujemy się w działalność CSR.

  • Wiele ścieżek kariery

W naszym zespole możesz rozwijać się w różnych kierunkach. Wyślij CV, a my pomożemy w pełni wykorzystać Twój potencjał.