Nagrody

Marki należące do Grupy Vinderen od lat zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach i plebiscytach branżowych. To dowód na to, że nasze produkty cieszą się dobrą opinią i uznaniem nie tylko wśród Klientów i pracowników, ale też w gronie niezależnych ekspertów i specjalistów.

Produkty marki Ceramstic rok rocznie zdobywają takie nagrody jak Perły Ceramiki, Dobry Design, Dobry Wzór, Łazienka – Wybór Roku za wysoką jakość i oryginalny styl. Oprócz tego firma zdobyła kilka istotnych wyróżnień biznesowych, w tym m.in. Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku, Diament Forbesa czy Lwy Biznesu.

Perły Ceramiki

Konkurs Perły Ceramiki jest organizowany od 2004 roku, a jego celem jest promowanie płytek ceramicznych polskich i zagranicznych producentów, wyróżniających się wyjątkowym wzornictwem oraz wysokimi parametrami technicznymi.

Perły Ceramiki UE przyznawane są kolekcjom płytek ceramicznych o szczególnych walorach dekoracyjnych, atrakcyjnej kolorystyce oraz szerokim wyborze formatów. Nagradzani są również producenci, którzy zdobyli najwięcej nominacji i nagród oraz dystrybutorzy, którzy osiągnęli największy sukces sprzedażowy. W skład jury konkursu wchodzą osoby zawodowo związane ze wzornictwem przemysłowym oraz przedstawiciele redakcji kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”. Od 2012 r. konkurs organizowany jest wspólnie z firmą CAD Projekt K&A, w ramach którego odbywa się głosowanie architektów i projektantów wnętrz korzystających z programów CAD Decor i CAD Decor PRO.

Perła Ceramiki jest najbardziej prestiżowym wyróżnieniem w branży płytek ceramicznych w Polsce.

Łazienka – Wybór Roku

Konkurs „Łazienka – Wybór Roku”, organizowany przez redakcję magazynu Łazienka od 2002 roku, to jedyne na polskim rynku przedsięwzięcie promujące produkty wyposażenia łazienkowego. Celem konkursu „Łazienka – Wybór Roku” jest wyróżnienie najlepszych produktów wyposażenia łazienek dostępnych na polskim rynku. Jury, w skład którego wchodzą architekci, projektanci, przedstawiciele salonów z wyposażeniem łazienkowym, przedstawiciele organizacji związanych z branżą łazienkową oraz redakcji magazynu Łazienka dokonują oceny i wyboru nagrodzonych.

Lwy Biznesu

Lwy Biznesu przyznawane są podczas gali „Najwyższa Jakość Gwarancją Sukcesu” organizowanej przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji. Nagrody przyznawane są firmom, które wyróżnia najwyższą jakość produktów i usług, osiągnięcia w sferze dbałości o środowisko oraz zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wyróżnienie to otrzymaliśmy w latach 2010 oraz 2012.

Diament miesięcznika Forbes

Diamenty miesięcznika Forbes przyznawane są firmom wykazującym największą dynamikę rozwoju i najszybciej zwiększającym swoją wartość. Ranking tworzony przez magazyn Forbes oraz Dun & Bradstreet Polska.

Laur Konsumenta

Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku to dla nas ogromne wyróżnienie, bowiem jest to nagroda w konkursie będącym największym w Polsce sondażem popularności produktów i marek.
O przyznaniu tego wyróżnienia decydują sami konsumenci, dzięki czemu stanowi ono dla nas wyjątkową wartość.